Top menu

A może pan Gowin powinien zająć się pracą w MS?

Jarosław Adam Gowin (ur. 4 .12.1961 w Krakowie) – polski publicysta, doktor nauk politycznych, senator VI kadencji, poseł na Sejm VI i VII kadencji, od 18 listopada 2011 minister sprawiedliwości. Zamiast jak obiecywał zająć się porządkami w kierowanym przez siebie ministerstwie, kombinuje co by tu ulepszyć lub ……… 

Prezentacje firm

Zapraszam do zakładki Prezentacje Firm w dziale Fotoreportaże, gdzie na bieżąco zamieszczam relacje fotograficzne z miejscu które odwiedzam.

Otwarto krematorium w Słupsku

W Słupsku powstała pierwsza na Pomorzu Środkowym spopielarnia zwłok. Dom Pogrzebowy w którym mieści się kaplica wraz z krematorium, wybudowany został na terenie Nowego Cmentarza przy ulicy Zachodniej w Słupsku.

VI Konferencja w Łodzi

Miło mi poinformować, że do dnia 22 lutego chęć uczestnictwa w VI Konferencji Zarządców i Administratorów Cmentarzy zadeklarowało 39 osób. Targi NECROEXPO - patron honorowy Konferencji przygotował dla uczestników upominki. Ilość miejsc ograniczona.

Wojciech Krawczyk 1951-2009

16 lutego mijają trzy lata od chwili gdy odszedł na zawsze Wojtek Krawczyk. Pasjonat branży funeralnej, redaktor naczelny najpierw Przeglądu Funeralnego a następnie miesięcznika i dwumiesięcznika MEMENTO. 

KARTA RABATOWA na trumny i urny

Cmentarz Komunalny w Częstochowie bodaj jako pierwszy w Polsce wprowadził Kartę Rabatową na zakup trumny i urny.
Zobacz więcej …

Wiosenna konferencja pod patronatem NECROEXPO

Etyka zawodowa przy świadczeniu usług cmentarno-pogrzebowych
Konferencja Zarządców i Administratorów Cmentarzy  odbędzie się po raz szósty od 23 do 25 kwietnia 2012 roku tym razem w Łodzi.
Czytaj więcej

Uroczyste otwarcie Krematorium PRUSZKÓW

W mroźne acz słoneczne popołudnie 3 lutego 2012 roku oficjalnie rozpoczęło działalność Krematorium PRUSZKÓW należące do Mariusza Szadkowskiego znanego przedsiębiorcę pogrzebowego. Jest to trzecie a drugie prywatne krematorium w województwie mazowieckim.