Top menu

Czeskie Piece Kremacyjne

Miło mi zakomunikować, że w dniu 16 maja 2013 r. podpisana została umowa o współpracę pomiędzy moją firmą w czeskim producentem pieców kremacyjnych TABO-CS spol. s r.o. z siedzibą w Ołomuńcu.

Na mocy tej umowy firma PHU KRZYSZTOF jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej przedstawicielem handlowym firmy TABO-CS

 INFORMACJE  O  FIRMIE

Czeska firma FACULTATIEVE  TECHNOLOGIES TABO-CS spol. s  r. o. Olomouc, to część ponadnarodowej spółki FACULTATIEVE TECHNOLOGIES , wyspecjalizowanej w ochronie środowiska naturalnego, usługach pogrzebowych, ubezpieczeniach, budowie i eksploatacji krematoriów oraz w dostawach pieców kremacyjnych i wyposażenia.

Poszczególne firmy siostrzane spółki mają siedzibę we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Italii, Holandii, Republice Czeskiej, Chinach. Każda z wyżej wymienionych firm to ekonomicznie niezależny podmiot, wyspecjalizowany na dostawy w określonym regionie o zasięgu ogólnoświatowym. Nasza firma troszczy się o Klientów w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Aktywność handlowa firmy rozpoczęła się 1992.01.01, pracownicy firmy wykorzystują długoletnie doświadczenia uzyskane w tej dziedzinie, ponieważ niektórzy z nich pracują w tej branży od ponad 30 lat.

ZAJMUJEMY SIĘ TAKŻE FINANSOWANIEM ZAKUPU